D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai

Čia rasite į visus jūsų užduodamus klausimus atsakymus ar kitą informacija dėl projektų kūrimo ar pirkimo.

WebTy siūlo įsigyti jau paruoštą sprendimą jūsų verslui kuris bus paleistas per 1 darbo dieną nemokamame serveryje. Jau iškart galėsite pradėti darbuotis su naujuoju projektu. Turime 14 metų patirtį ir klientų pasitikėjimą. Dėl šių priežasčių darbas su mumis praeis sklandžiai ir be papildomų nesklandumų.

Iš esmės viskas priklauso tik nuo jūsų. Pirkti jau paruoštą projektą pas mus el. parduotuvę ar internetinę svetainę, sutaupysite daug laiko. Po projekto paleidimo (1 darbo diena) klientai dažniausiai per 7 kalendorines dienas pasitalpina pagal mūsų pamokas visą informaciją į svetainę ir visiškai pilnai pradeda darbuotis. Todėl laiko atžvilgiu tai greitesnis sprendimas. Tai pat piniginiu atžvilgiu šiek tiek pigesnis nei individualus sprendimas.
Kurtis individualų projektą užtruks daugiau laiko standartiškai nuo 2 iki 8 savaičių priklausomai nuo projekto apimties. Žinoma tai kainuos mažiau galvos skausmų susidėti informaciją, nes ją atsiųsite ir jau tai padarysite už jus. Plius jau galite numatyti ko norite dizaine, funckionalume ir t.t. turite daugiau erdvės keisti ir pritaikyti svetainę savo verslo poreikiams. Žinoma šis būdas yra lėtesnis ir brangiasnis, bet suteikia daugiau galimybių

Klausimas į kurį nėra vieno atsakymo kuris tiktų visiems. Kainas nustatome individualiai pagal projekto apimtį. Standartiškai internetinę svetainę sukurti jums kainuos 300-400 eurų, o el. parduotuvę apie 600-700 eurų. Bet kainos gali kisti į apačią ir į viršų. Tai visiškai priklauso nuo jūsų norimo projekto apimties. 

Visiems mūsų parduodamiems ir individualiai kuriamiems projektams taikoma 24 mėnesių garantija. 

Visi mūsų nauji klientai gauna talpinimą nemokamai visus metus. Poto metų kaina yra 80 eurų. (į kainą įskaičiuota ir domeno paslauga metams)

Jei neturite žinių ir nežinote nuo ko pradėti galite tiesiog paskambinti mums +37061492330 arba parašyti info@webty.lt ir mes pakonsultuosime ką ir kaip geriau daryti. Bet visada galite išsirinkti jau pagamintą projektą ir jį įsigyti. Jei reikalinga kažkas individualaus pasirinkti 3h-5h programavimo paslaugą kaip papildomą ir gausite maksimaliai išpildytą projektą per 1-2 savaites (priklausomai nuo apimties). Po pirkimo mes su jumis susisiekiame telefonu arba el. paštu. 

Taip visiems savo projektams įdiegiame turinio valdymo sistemą (TVS) todėl lengvai galėsite keisti svetainės spalvą, tekstus, nuotraukas, produktus ir kitą reikšmingą informaciją. Turėsite galimybę keisti ir pačio internetinio projekto išvaizdą.

Taip visi mūsų projektai yra 100% pritaikyti mobiliesiems įrenginiams. 

Taip visos mūsų individualiai kurtos ar parduodamos svetainės bei el. parduotuvės yra pilnai paruoštos SEO optimizacijai. Norint pilnai išnaudoti visas SEO galimybes galima užsakyti papildomą SEO paslaugą? Į kurią įeina Vidinis ir Išorinis SEO.