Klientai

Raimio įrankiai

Šimtaprocentinė rekomendacija! Už konsultacijas, patarimus ir nuoseklumą visame procese. Išpildyta maksimaliai greitai. Tikrai bendradarbiausime ir toliau!

Agnė Gedminaitė
zaliojidezute.lt

Su WebTy dirbame jau apie 4 metus ir kol kas neturiu minčių sustoti. Paslaugos atliktos pagal mano viziją, lūkesčius ir poreikius. Kurtos dvi baldų el. parduotuvės ir administruojamos iki šiol su reklama.P. S. Fb, adwordsuose jie irgi nepėsti.

Tomas Daugėla
baldusala.lt

Puikus darbas, geras komunikavimas, greitas išpildymas, viskas veikia sklandžiai, aiškiai ir be trukdžių. Rekomenduoju!

Audrius Norbutas
dangudizainas.lt

WebTy beprotiškai geri specialistai puslapių kūrime. Ir ne tik dėl to, kad gali sukurti tai ko prašysi. Jie patars, pakonsultuos, kad puslapis tikrai PARDUOTŲ DAUGIAU! Kaip verslininkas vertinu jų pastangas padėti man atvesti daugiau klientų. P. S. Fb, adwordsuose jie irgi nepėsti.

Vitalijus Krivencov
dasata.lt

Esu labai patenkintas WebTy darbu. Svetainė atrodo šiuolaikiskai ir estetiškai, po svetainės atnaujinimo pradėjau sulaukti daugiau skambučių su tais pačiais reklamos kaštais kaip ir su senesne svetaine . Ačiū.P. S. Fb, adwordsuose jie irgi nepėsti.

Aurimas Poška
plokstes.net

Kokybiškos bei profesionalios svetainių kūrimo paslaugos! Likome patenkinti visu bendradarbiavimo procesu bei galutiniu rezultatu.

Laura Linorte
linorte.lt

Ačiū už sukurtą el. parduotuvę, tikrasbutikelis.lt. Rekomenduoju!

Aušra Jesiškienė
tikrasbutikelis.lt

Džiaugiuosi darbu, interneto svetainė puikiai veikia. Kokybiška paslauga už priimtiną kainą. Tai yra puikūs meistrai, patikimi partneriai ir geri paslaugų teikėjai. Rekomenduoju.

Dana Lukauskienė
musuzinios.lt

Mums kūrė jau ne vieną svetainę. Labai greitai ir kokybiškai dirba. Visada pakonsultuoja ir reaguoja į poreikį atlikti pakeitimus. Rekomenduoju ieškantiems optimalaus kainos ir kokybės atžvilgiu svetainės kūrimo sprendimo.

Dalia Kuzmičkienė
epapildai.lt